Медицински факултет у Приштини, са привременим седиштем у Косовској Митровици, је у новембру месецу прославио 50 година постојања, јубилеј којим би се поносила свака установа. Медицински факултет је образовна институција која кроз разне форме учења и практични рад едукује младе студенте медицине, стоматологије и здравствене неге. Преко 200 компетентних наставника и сарадника стоји на располагању и престављају гарант доброг образовања. Студирање на нашем Факултету пружа младим људима поред квалитетног образовања и могућност да се друже, баве спортом, хуманитарним радом и културно уздижу.

Била би нам част и задовољство да Ваши ученици своје школовање наставе на Медицинском факултету у Приштини са привременим седиштем у Косовској Митровици.

У додатку Вам шаљемо нашу презентацију.

С поштовањем,

Декан Медицинског факултета Универзитета у Приштини